Nasze bestsellery

  Silky Mood to nie tylko marynarki - to styl.

  Slilky Mood to wyjątkowa marka odzieżowa dla kobiet z klasą. Kolekcja Silky Mood to nie tylko wysokiej jakości marynarki w kratkę, ale również odważne fasony i kolorowe żakiety: białe, czerwone, niebieskie i pomarańczowe. Marynarki Silky Mood bazują na dopasowanych krojach, ale również w każdej kolekcji posiadamy kilka modeli marynarek oversize oraz one size. Nasza kolekcja tworzy eleganckie, damskie garnitury. W asortymencie Silky można znaleźć również sweterki oraz koszule.

  Nasze bestsellery ubierają na co dzień znane modelki i celebrytki. To najlepsza rekomendacja dla jakości jaką znajdziesz w Silky Mood.

  Tylko najlepsze tkaniny

  To co nas wyróżnia to niewątpliwie jakość materiałów, z których szyjemy ubrania. Tutaj nie ma miejsca na kompromis - zasługujesz na najlepsze ubrania i takie właśnie dostaniesz od Silky Mood.

  Szycie to sztuka

  ... którą opanowałyśmy do perfekcji. Tak jak malarz przelewa swoją wyobraźnie na płótno, tak samo my dajemy życie naszym projektom, starannie opracowując każdy element odzieży. Tu nie ma miejsca na błędy.

  Autorskie projekty

  To centymetry tworzą idealne kroje, a milimetry dają niespotykany komfort. Choć każda z nas jest inna, w Silky Mood znajdziesz ubrania tworzone z dokładnością i precyzją.

  Dołącz do nas i otrzymaj kod rabatowy

  10% taniej dla wszystkich nowych subskrybentów!